Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2018-01-10 07:28:27

Armia z nowym ministrem

     Wczoraj, w godzinach popołudniowych, w gmachu resortu obrony przy ulicy Klonowej pojawił się nowy gospodarz. Antoni Macierewicz na stanowisku Ministra Obrony Narodowej zastąpiony został przez dotychczasowego szefa resortu spraw wewnętrznych, Mariusza Błaszczaka.


  Uroczystość odbyła się zgodnie z ceremoniałem wojskowym, przy asyście kompanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego i w obecności kierownictwa MON oraz kluczowych generałów. Antoni Macierewicz, przekazujący obowiązki po ponad dwuletnim okresie na stanowisku Ministra Obrony Narodowej, pożegnał się z resortem oraz Siłami Zbrojnymi. Do osób zebranych na dziedzińcu gmachu MON przemówił także nowy minister obrony Mariusz Błaszczak pozytywnie odnosząc się do dokonań poprzednika, zapowiadając również kontynuację zapoczątkowanych dwa lata temu zmian. 

(MC)

fot. mjr Robert Siemaszko (CO MON)
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Szturmowo-bombowy Suchoj Su-22 cz. I

Szturmowo-bombowy Suchoj Su-22 cz. I

W latach 60-tych XX wieku w ZSRR poszukiwano następcy pełnego ograniczeń i wad samolotu myśliwsko-bombowego Su-7. Nowy samolot uderzeniowy miał wyp...

więcej polecanych artykułów