Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2018-02-13 16:51:47

Wojsko kupi quady i motocykle

     3. Regionalna Baza Logistyczna poinformowała o rozpoczęciu postępowania przetargowego na zakup 40 quadów i 80 motocykli. Ogłoszenie zawiera także ewentualne zakupy opcjonalne, w cenach zamówienia gwarantowanego, dotyczące dodatkowych 120 motocykli. Na zgłoszenia wniosków zainteresowanych podmiotów wojskowi oczekują do 26 marca 2018 roku.


  W obu przypadkach przedmiotem dostaw mają być pojazdy nowe, wyprodukowane w bieżącym roku. Wykonawca zlecenia musi zapewnić dostawy części zamiennych przez okres 10 lat po zakończeniu produkcji wyrobu finalnego.

  Quady mają być dwuosobowe, o maksymalnej masie pojazdu (bez obciążenia) wynoszącej 400 kg, zasilane silnikiem czterosuwowym, dwucylindrowym o pojemności minimum 800 cm3, współpracującym z automatyczną skrzynią biegów. Terenowy pojazd ma charakteryzować się napędem 2x4/4x4. Dodatkowy element wyposażenia stanowić będzie wyciągarka elektryczna o mocy minimum 0,7 kW z liną długości minimum 15 m, o uciągu minimum 1 300 kg.

  W przypadku motocykli mowa o pojazdach o masie 160 kilogramów, jedno lub dwu osobowych, napędzanych silnikiem czterosuwowym, jednocylindrowym, chłodzonym cieczą, o pojemności minimum 450 cm3i mocy przynajmniej 35 kW. Układ napędowy współpracować ma z 5-biegową skrzynią biegów.

  O wyborze konkretnej oferty zdecydują dwa kryteria, najniższa cena (60 pkt) oraz okres gwarancji (40). Realizację dostaw w przypadku quadów przewiduje się do 14 września br., motocykli dwa tygodnie później.

(Red.) 

fot. 2. pr
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Jak-23 - służba w lotnictwie polskim

Jak-23 - służba w lotnictwie polskim

Wkrótce po dostarczeniu 3 Jaków-17 i pierwszych Jaków-17W do Polski, rozpoczęły się przygotowania do wprowadzenia do służby kolejnych myśliwców Jak...

więcej polecanych artykułów