Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2018-05-07 19:31:01

Starsze także kosztuje – zestawy remontowe do ZU/ZSU-23

     4. Regionalna Baza Logistyczna poinformowała o podpisaniu umowy oferty w zakresie prowadzonego od drugiej połowy stycznia br. postępowania związanego z dostawą dwóch kompletów zestawów remontowych: 1:24 do holowanego zestawu artyleryjsko-rakietowego ZUR-23-2KG oraz 1:16 do samobieżnego zestawu artyleryjsko-rakietowego ZSU-23-4MP Biała.

W ramach prowadzonego według Prawa zamówień publicznych postępowania wpłynęła tylko jedna oferta, którą uznano za ważną. Zadania, jeszcze w bieżącym roku, zrealizuje producent i wykonawca modernizacji Szyłki, czyli spółka ZM Tarnów. Postępowanie podzielono na dwie części, 1-sza dotycząca zestawu ZU-23-2KG pochłonie 4,23 mln PLN netto, 2-ga związana z zestawem Biała 3,71 mln PLN netto. Łącznie zlecenie związane będzie z wydatkowaniem 7,95 mln PLN. Umowę z wykonawcą podpisano 21 marca br., o fakcie poinformowano na początku maja br.

(Red.)
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Niemiecki moździerz 21cm Mörser 18

Niemiecki moździerz 21cm Mörser 18

Mörser 18 (de facto klasyfikowany, z uwagi na długość i kąty podniesienia lufy, jako haubicoarmata) był nowoczesnym działem artyleryjskim, wykorzys...

więcej polecanych artykułów