Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2018-07-05 11:37:26

Zamówienie na stację bazową łączności satelitarnej

     W dniu 28 czerwca br. pomiędzy Inspektoratem Uzbrojenia a firmą Siltec Sp. z o. o. zawarto umowę przedmiotem której jest dostawa dla Sił Zbrojnych RP Stacji Bazowej Wojskowego Systemu Łączności Satelitarnej (SB WSŁS). Wartość umowy wynosi niemal 25 mln PLN, a jej realizacja ma się zakończyć w ciągu 24 miesięcy. Użytkownikiem systemu ma zostać Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych. Postępowanie prowadzono zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych od marca 2015 roku w trybie negocjacji z ogłoszeniem.

SAT antenna - General Dynamics

  Planowana do pozyskania stacja powinna posiadać możliwość pracy z satelitami telekomunikacyjnymi zgodnie ze specyfikacjami operatorów satelitarnych Intelsat i Eutelsat dla pasma C i Ku oraz Skynet dla pasma X.

(TD)

Fot. General Dynamics
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Jak-23 - służba w lotnictwie polskim

Jak-23 - służba w lotnictwie polskim

Wkrótce po dostarczeniu 3 Jaków-17 i pierwszych Jaków-17W do Polski, rozpoczęły się przygotowania do wprowadzenia do służby kolejnych myśliwców Jak...

więcej polecanych artykułów