Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2018-12-01 17:19:38

Wybrano dostawcę Węzłów Teleinformatycznych

     Inspektorat Uzbrojenia poinformował o wybraniu w dniu 30 listopada br. najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na pozyskanie na potrzeby Sił Zbrojnych RP łącznie 41 kompletów Węzłów Teleinformatycznych (WTI). Zamówienie dotyczy dostawy 24 WTI w wersji kontenerowej, 15 w wersji przenośnej oraz 2 zestawów urządzeń szkolno-treningowych. W przetargu prowadzonym na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych w trybie negocjacji z ogłoszeniem, wybrana została oferta konsorcjum w składzie TELDAT Sp. z o.o. sp.k. (lider konsorcjum) i SILTEC Sp. z o.o. (członek konsorcjum). W związku z tym, że oferty pozostałych uczestników postępowania zostały już wcześniej odrzucone i pozostał w nim tylko jeden (zwycięski) oferent, jeszcze w tym roku można spodziewać się zawarcia umowy na dostawy.

Jaśmin-TELDAT

  Próby pozyskania WTI trwają od 2012 roku. O bogatej historii tego programu i zakresie przedmiotu zamówienia pisaliśmy szczegółowo kilka miesięcy temu TUTAJ.

(TD)

Fot. TELDAT Sp. z o.o. sp.k 
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Europejskie pociski manewrujące cz. I: APACHE, SCALP, Storm Shadow, MdCN

Europejskie pociski manewrujące cz. I: APACHE, SCALP, Storm Shadow, MdCN

Na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku w kilku państwach NATO rozpoczęto poszukiwanie nowego rodzaju systemów uzbrojenia lo...

więcej polecanych artykułów