Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-07-25 08:53:41

500 mln strat Bumaru?

     Jak donosi PulsBiznesu, nasz "gigant" zbrojeniowy, Grupa Bumar, odnotuje w 2011 roku nawet 500 mln PLN strat (podawana kwota mieści się od 250 do 500 mln PLN). Ich dokładny wymiar nie jest znany, chociaż firma miała obowiązek przedstawić sprawozdanie finansowe za ubiegły rok działalności do końca czerwca br. Jak skomentował doniesienia prezes Grupy, Krzysztof Krystowski, sprawozdanie zostało przyjęte przez radę w ubiegłym tygodniu.

   Tak duża strata ma wynikać między innymi z przeszacowania kontraktów eksportowych (np. rozliczenie kontraktu malezyjskiego na dostawy sprzętu pancernego). Informacje o poziomie finansów Grupy Bumar są dużym zaskoczeniem. Do tej pory nasz narodowy koncern zbrojeniowy odnotowywał skromne ale zyski.

(MC)
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Niemiecki moździerz 21cm Mörser 18

Niemiecki moździerz 21cm Mörser 18

Mörser 18 (de facto klasyfikowany, z uwagi na długość i kąty podniesienia lufy, jako haubicoarmata) był nowoczesnym działem artyleryjskim, wykorzys...

więcej polecanych artykułów