Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2011-08-25 19:12:29

Radom czas zacząć

     Pokaz dla publiczności dopiero w sobotę i niedzielę, ale już dziś zaczęli zlatywać się na radomski Sadków goście z zagranicy. Myliłby się ten, kto pomyslałby, że odbywa się to bez świadków. U nas jest mało imprez lotniczych, a z kolei sporo sympatyków lotnictwa, tak więc okoliczne płoty obsiedli posiadacze aparatów.

Ląduje włoski AMX, w sobotę i niedzielę w powietrzu zaprezentuje się również publiczności. fot. Łukasz Pacholski

     Dziś do Radomia przylecieli: Czesi (C-295M, JAS-39, L-159A, Mi-35, Mi-17), Amerykanie (A-10A i Learjet), Belgowie (C-130H, F-16), Francuzi (Alpha Jet zespołu Patrouille de France), Szwajcarzy (F-5E zespołu Patrouille Suisse oraz Beechcraft), Austriacy (PC-7 Pilatus), Chorwaci (Mi-17 i Wings of Storm na PC-9), Grecy (F-16), Włosi (M-346 Master, AMX, C-130J, zespół Frecce Tricolori) oraz mielecki S-70I Black Hawk. Od wczoraj niebo zaroiło się również maszynami lotnictwa polskiego. Zespół Dziennika Zbrojnego przewiduje przeprowadzenie szerokich relacji filmowych i fotograficznych z Air Show 2011.

 (MC)

 
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Bojowy wóz rozpoznawczy Svatawa (BWR-1S/BPzV/BPsV)

Bojowy wóz rozpoznawczy Svatawa (BWR-1S/BPzV/BPsV)

Gdy w armiach potencjalnego przeciwnika - NATO, w latach 80-tych XX wieku rozpoznanie ogólnowojskowe realizowano poprzez kołowe czy to gąsienicowe ...

więcej polecanych artykułów