Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2011-08-31 12:32:44

Generał Skrzypczak doradcą ministra Siemoniaka

     Były dowódca Wojsk Lądowych, o którym głośno było z powodu krytyki systemu decyzyjnego w MON ponownie trafi pod skrzydła resortu obrony. Tym razem jako doradca ministra Tomasza Siemoniaka. Jak poinformowano, jego polem działania będzie doradztwo w sprawach reformy struktury dowodzenia oraz modernizacji technicznej Sił Zbrojnych.

      Przypomnijmy, w atmosferze medialnego skandalu po słowach krytyki głównie wobec cywilnego kierownictwa MON oddał się do dyspozycji Prezydenta RP. W swoich wypowiedziach odnosił się do biurokratycznych procedur MON w sprawie zakupu nowego sprzętu dla Wojska Polskiego. Na jego miejsce jako dowódcy Wojsk Lądowych, powołano generała Tadeusza Buka (zginął na pokładzie Tu-154M).

(MC)

 
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Francuski pocisk Exocet był jedną z pierwszych konstrukcji tego rodzaju skonstruowanych i wprowadzonych do produkcji na Zachodzie, choć palma pierw...

więcej polecanych artykułów