Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2017-01-11 15:01:16

Indyjska armia szuka dostawcy 200 zestawów mini-BSP

     Do 23 grudnia 2016 roku Wojska Lądowe Indii oczekiwały na propozycje, od indyjskiego przemysłu (określany jako 40% udział własny), na dostawę 200 zestawów małych powietrznych bezzałogowców (mini-BSP).


  Program jest już prowadzony od kilku lat. Pierwsze zapytanie o informację publikowano na stronach indyjskich wojsk lądowych jeszcze w 2012 roku, trzy lata później poproszone o aktualizację.

  Na pojedynczy zestaw składać się mają trzy statki powietrzne, jeden naziemny system kontroli, jedna wyrzutnia (jeżeli wymagana), terminal video, generator energii o mocy przynajmniej 1 KVA, dziewięć zapasowych baterii dla BSP oraz po dwie dla konsoli operatora i terminala video. Wyposażenie optoelektroniczne pojedynczego mini-BSP to kolorowa kamera dzienna oraz monochromatyczna kamera termowizyjna. Dostawa ma być zrealizowana stosunkowo szybko, 600 mini-BSP trafić ma do wojskowych w czasie 24 miesięcy od podpisania umowy.  

 
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Holenderskie okręty podwodne 1946-2014  - cz. II

Holenderskie okręty podwodne 1946-2014 - cz. II

W połowie lat siedemdziesiątych Koninklijke Marine utrzymywała w służbie sumie sześć okrętów podwodnych. Jednak cztery z nich były okrętami należąc...

więcej polecanych artykułów