Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2016-04-04 07:31:32

Otokar gotowy do masowej produkcji Altay'a

     Turecki Otokar, element Koç Group, odpowiedzialny za opracowanie czołgu Altay poinformował, że jest gotowy do masowej produkcji pierwszego tureckiego czołgu.


   Wniosek w sprawie masowej produkcji czołgu, następujący po zakończeniu procesu rozwoju i badań prototypów, przedstawiony został dla podsekratariatu ds. przemysłu obronnego (SSM) 18 stycznia br. Obecnie czeka się na decyzję urzędników w sprawie uruchomienia produkcji seryjnej, z którą Otokar wiąże największe szanse na swoją przyszłość. Ostatnie rozmowy na temat czołgu prowadzono 9 marca br., według mediów – nie ma problemów. Drugi etap podpisanej w 2008 roku z SSM umowy na program Altay zakłada budowę partii 250 wozów i wsparcie ich eksploatacji.

fot. Otokar
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Zestaw przekuty w system - Topaz BMS

Zestaw przekuty w system - Topaz BMS

Systemy dowodzenia i kierowania ogniem zastosowane w wojskach rakietowych i artylerii stały się jednym z prekursorów powstania i wdrożenia rozwiąza...

więcej polecanych artykułów