Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2013-05-17 18:23:36

Dzień Weterana: Promocja Dnia Weterana

     Ruszyła akcja promocyjna Dnia Weterana. Z ekranów telewizorów oraz w salach kinowych sieci HELIOS można usłyszeć i zobaczyć weteranów działań poza granicami państwa. Krótkie, 45 sekundowe spoty przedstawiają najciekawsze wypowiedzi weteranów. Zrealizowane w bardzo ciekawej konwencji nałożenia obrazu na sylwetkę weterana, przyciągają uwagę i zmuszają do przemyśleń.

Również lokalne stacje telewizyjne i radiowe rozpoczęły zapraszanie weteranów do swoich studiów. Część wywiadów dostępna jest na stronie www.dzień-weterana.pl.

Także ulice polskich miast, a szczególnie Wrocławia, pokrywają się licznymi plakatami i bilbordami z sylwetkami weteranów i znakiem przewodnim Kampanii Społecznej „29 Maja Dzień Weterana – Szacunek i wsparcie”. Ze szczególną formą promocji wystąpił Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław – Południe, na terenie której mieszka wielu weteranów. Około 500 plakatów zawieszonych zostanie w klatkach schodowych zarządzanych przez SM Wrocław – Południe. Zarząd Spółdzielni zamieścił także informację w Gazecie Południowej, która w nakładzie ok. 30.000 egzemplarzy dociera do wrocławian.

Wrocławscy weterani zachowają w swojej pamięci liczne dowody szacunku i wsparcia udzielane przez instytucje, urzędy i osoby prywatne.

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Wiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego
mł. chor. w st. spocz. Andrzej Korus
Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Śmigłowiec Bell AH-1 Cobra

Śmigłowiec Bell AH-1 Cobra

Śmigłowiec szturmowy Bell AH-1 Cobra jest z pewnością jedną z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejszą, prowizorek w historii lotnictwa wojskoweg...

więcej polecanych artykułów