Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

Inne - Dzień Weterana 2013

Dzień Weterana: Centralne uroczystości 2013-05-30 22:01:50

Dzień Weterana: Centralne uroczystości

29 maja to kulminacja tegorocznych obchodów Dnia Weterana. Dziś we Wrocławiu słowa "Szacunek i wsparcie" można było zobaczyć.

Dzień Weterana: Polscy żołnierze na misjach 2013-05-28 15:06:46

Dzień Weterana: Polscy żołnierze na misjach

Dzień Weterana, którego centralne obchody odbędą się w środę we Wrocławiu, to także szereg zaplanowanych imprez towarzyszących. W tym duchu, w dniu dzisiejszym na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbyła się konferencja naukowa ”Bezpieczeństwo personalne służb munduro...

Dzień Weterana: Weterani ruszyli do Wrocławia 2013-05-24 19:06:21

Dzień Weterana: Weterani ruszyli do Wrocławia

Obchody przypadającego na 29 maja Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa, w Szczecinie zostały zainaugurowane w piątek 24 maja. O godzinie 10.00, spod „Pomnika Czynu Polaków” ruszył II Rajd Weterana.

Dzień Weterana: Karty pocztowe 2013-05-23 07:42:15

Dzień Weterana: Karty pocztowe

Dzień Weterana oraz Kampania Społeczna „29 Maja Dzień Weterana – Szacunek i Wsparcie" doczekały się karty pocztowej.

Dzień Weterana: Promocja Dnia Weterana 2013-05-17 18:23:36

Dzień Weterana: Promocja Dnia Weterana

Ruszyła akcja promocyjna Dnia Weterana. Z ekranów telewizorów oraz w salach kinowych sieci HELIOS można usłyszeć i zobaczyć weteranów działań poza granicami państwa. Krótkie, 45 sekundowe spoty przedstawiają najciekawsze wypowiedzi weteranów. Zrealizowane w bardzo ciekawej konwencji nałożenia obr...