Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

Regulamin

Regulamin komentarzy

  1. Użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi. DziennikZbrojny nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez wystawiających.
  2. Przy złamaniu któregokolwiek z powyższych punktów moderatorzy mają prawo do wykasowania danego komentarza, bez obowiązku informowaniu autora wpisu. Przy wielokrotnym złamaniu mają prawo do zawieszenia konta danego użytkownika.
  3. Umieszczanie komentarzy o treściach sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm oraz naruszających ludzką godność (art. 23 Kodeksu cywilnego) jest zabronione. Zabrania się używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne - niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, itd), również w formie skrótów niepełnego użycia słowa.
  4. Każdy czytelnik ma możliwość zgłoszenia błędów lub/i złamania regulaminu przez innego czytelnika, służy do tego opcja: „flagi”. Komentarz, który zostanie zgłoszony 3 razy zostanie automatycznie ukryty.
  5. Moderatorzy mają ma prawo do edycji lub usuwania treści o charakterze reklamowym.
  6. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci odwołania się do podjętych przez moderatorów działań i decyzji (w tym zawieszenia konta) należy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy.
  7. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.
do góry

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
734 wyprodukowane KTO Rosomak

734 wyprodukowane KTO Rosomak

Na podstawie umowy zawartej 15 kwietnia 2003 roku, na potrzeby Sił Zbrojnych RP do końca 2013 roku wyprodukowano łącznie 570 kołowych transporterów...

więcej polecanych artykułów