Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2017-12-29 12:34:18

Kontrakt na Artyleryjskie Wozy Remontu Uzbrojenia

     W dniu 28 grudnia br. w siedzibie Inspektoratu Uzbrojenia Huta Stalowa Wola S.A. podpisała umowę na dostawę 8 egzemplarzy Artyleryjskich Wozów Remontu Uzbrojenia (AWRU) na kwotę ponad 53 mln PLN. Wojsko Polskie otrzyma wsparcie logistyczne w postaci pojazdu, który służyć będzie do wykonywania niezbędnej diagnostyki oraz napraw w warunkach polowych sprzętu już dostarczanego w ramach realizacji programu Kompanijnych Modułów Ogniowych (KMO) Rak. Konfiguracja KMO przewiduje dostawę po jednym egzemplarzu pojazdu AWRU na każdy moduł.

Jelcz-AWRU-Rak-fot.HSW

  Artyleryjski Wóz Remontu Uzbrojenia to pojazd zbudowany w oparciu o podwozie Jelcz P.662D 6x6, z kontenerem wyposażonym w niezbędny sprzęt, w tym elektroniczny, do realizacji przeglądów i napraw wraz z podstawowym magazynem elementów zamiennych, dodatkowo jest wyposażony w system teleinformatyczny i łączności, który w sposób zautomatyzowany komunikuje się ze szczeblem dowodzenia.

(TD na podstawie komunikatu HSW S.A.)

Fot. HSW S.A.
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Francuski pocisk Exocet był jedną z pierwszych konstrukcji tego rodzaju skonstruowanych i wprowadzonych do produkcji na Zachodzie, choć palma pierw...

więcej polecanych artykułów