Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-08-22 10:30:52

Robert Kupiecki wiceministrem ON

     „Gratuluję nominacji i żywię duże nadzieje na dobrą współpracę” - powiedział minister Tomasz Siemoniak wprowadzając do urzędu dr. hab. Roberta Kupieckiego, którego premier powołał na stanowisko podsekretarza stanu w MON ds. międzynarodowych.

Robert Kupiecki - nowy wiceminister obrony narodowej. fot. Ambasada RP w USA. 

  Wiceminister Robert Kupiecki zastąpił na tym stanowisku dr. Zbigniewa Włosowicza.

   Nowy podsekretarz zapewnił ministra Siemoniaka, że jego praca  będzie  dobrym świadectwem, gdyż cytując Machiavellego ”wielkość księcia poznaje się po ludziach, którymi się otacza”. Swoim współpracownikom obiecał „dobrą współpracę i to, że wspólnie będą pracować jeszcze lepiej”.

   Wczoraj, 21 sierpnia, odchodzącego z MON ministra Włosowicza pożegnał minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

   „Chciałbym podziękować Panu Ministrowi Zbigniewowi Włosowiczowi za wielki wkład jaki wniósł do resortu obrony ” powiedział minister Tomasz Siemoniak wręczając akt odwołania przez Premiera ze stanowiska  podsekretarza stanu ds. międzynarodowych z dniem 21 sierpnia br. Z tej okazji ustępujący podsekretarz stanu ds. polityki obronnej został odznaczony Złotym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju.
   Minister obrony  skierował  szczególne podziękowania  na ręce Pana Z. Włosowicza  za koordynację działań  MON w czasie Prezydencji w roku 2011, a także  udziału wojska w EURO 2012. Dodał, że dużą wartością, która pozostanie w życzliwej pamięci było osobiste ciepło i pozytywne podejście w codziennej pracy podsekretarza. Minister Siemoniak wyraził nadzieję, że czas pracy w resorcie obrony był  cennym doświadczeniem i  będzie dobrym impulsem  do dalszej kariery zawodowej.

Tekst: Ministerstwo Obrony Narodowej.powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Narew to polska rzeka, Narew to polski system przeciwlotniczy

Narew to polska rzeka, Narew to polski system przeciwlotniczy

System rakietowy obrony przeciwlotniczej krótkiego zasięgu Narew należy do tej grupy polskich programów modernizacyjnych, wcale nie tak mało liczne...

więcej polecanych artykułów