Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-02-17 17:11:29

HMS Bulwark w Gdyni

     17 lutego br. do portu handlowego w Gdyni zawinął okręt flagowy Royal Navy - okręt desantowy-dok HMS Bulwark. Jednostka zacumowała do nabrzeża francuskiego, gdzie spędzi czas do wtorku.

HMS Bulwark w trakcie manewru cumowania w Gdyni - fot. Łukasz Pacholski

        Bohater dzisiejszego wydarzenia jest jednym z czterech największych okrętów wojennych Royal Navy. W ostatnich latach brał intensywny udział w działaniach koalicyjnych na wodach Zatoki Perskiej czy Oceanu Indyjskiego. W bieżącym roku będzie wspierać służby porządku publicznego w trakcie igrzysk olimpijskich w Londynie.

        W weekend, sobota i niedziela, okręt będzie udostępniony do zwiedzania w godzinach od 10 do 16.oo.

(ŁP)




Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Rumuński SAFE skierowany do partnerów zagranicznych, ale z wymaganym wkładem lokalnym

Rumuński SAFE skierowany do partnerów zagranicznych, ale z wymaganym wkładem lokalnym

Rumunia w ramach „single procurement” stosowanym w instrumencie finansowym SAFE zadysponowała blisko 7,5 mld euro (31,8 mld PLN). Głównym beneficje...

więcej polecanych artykułów