Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-08-23 21:58:26

Amerykanie wyróżnili 16 naszych żołnierzy

     W ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie odbyła się z udziałem ambasadora Lee Feinsteina uroczystość uhonorowania odznaczeniami 16 oficerów i podoficerów Wojska Polskiego. Polscy wojskowi współpracowali z Amerykanami podczas misji w Afganistanie. Wśród wyróżnionych było dwóch generałów: Ryszard Wiśniewski (Legion of Merit) oraz Krzysztof Górecki (Brązowa Gwiazda).

   Odznaczenia przyznano na wniosek dowódców amerykańskich z którymi Polacy współdziałali.

(MC)




Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Jastrzębie i Bieliki poleciały na Ramstein Flag 2026

Jastrzębie i Bieliki poleciały na Ramstein Flag 2026

Polscy piloci i personel naziemny są już w Finlandii. W czerwcu wezmą udział w dużych ćwiczeniach lotniczych NATO o kryptonimie Ramstein Flag 2026....

więcej polecanych artykułów